Psycholog Chojnice i proces terapeutyczny

Dorośli nakładają na siebie ogromną odpowiedzialność. Oczekujemy, że będziemy utrzymywać stałą pracę, utrzymywać rodziny, utrzymywać formę, znajdować miłość i pisać tę książkę, a wszystko to bez utraty rytmu. W miarę jak wychodzimy z wieku nastoletniego, stajemy się bardziej niezależni i samodzielni, co również sprawia, że wahamy się przed szukaniem pomocy w osobie jaką jest Psycholog Chojnice.

Razem z Psychologiem Chojnice możemy ulepszyć Twoje życie. Wykorzystuję techniki oparte na badaniach, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele i wspierać Twoje potrzeby. Nasza wspólna praca jest poufna, co oznacza, że możesz swobodnie i bezpiecznie udostępniać treści bez obawy przed oceną.

Proces rozpoczyna się od wstępnej sesji rekrutacyjnej, podczas której staram się dowiedzieć od Ciebie jak najwięcej o Twojej historii życia. Twoja podróż jest dla mnie ważna i chcę zrozumieć, jak stałeś się tym, kim jesteś.

Mój proces terapeutyczny jaki prowadzi Psycholog Chojnice opiera się przede wszystkim na terapii poznawczo-behawioralnej, czyli CBT, która koncentruje się na zmianie myśli, zauważeniu uczuć i zmianie zachowań. Psycholog Chojnice zaprasza do To Tu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 20 =